Nymanens Pippi

Naše úžasná psí sporťačka ze Švédska se rozhodla, že už na nás bude dohlížet ze své hvězdičky.

Obrovská srdcařka, sportovní blázen, fenka se skvělou povahou. Jako stěndo si díky své povaze, nohy predbíhají mozek, zlomila nohu, ale i tak zvládla všechny závody s přehledem a makala, co to šlo. Díky za všechny odběhané Evropy, Šediváky, závody. Bude nám moc chybět. A jak Páťa vždy říkal, že je "megarychlá" tak se budeme snažit v tom pokračovat.

Pochází z chovatelské stanice Nymanen že Švédska, momentálně nejúspěšnější členka týmu, zdravě sebevědomá fenka, hodně hyperaktivní, ale náš důležitý lídr a tempař, hodně upovídaná, i když si jako štěně zvládla zlomit holenní kost, s přehledem zaběhla Šediváčkův long či longový závod v rakouském Innerkremsu. Mladá fenka, která má určitě také ještě hodně přes sebou

Úspěchy

  • dvojnásobná Mistryně Evropy,
  • 2. vicemistryně světa ve sprintu

Původ

Fotogalerie Nymanens Pippi

Bubu

Jediný pes naší smečky, nechali jsme si ho z našeho prvního odchovu, už jako štěňátko si nás prostě vybral, naprosto nekonfliktní, hodný a oddaný, srdcař, který pro svého pánička udělá co mu na očích vidí, dříve lídroval, což naučil momentální holky v lidru, pejsek, který nás všude podrž.

Odešel do psího nebe 12. 5. 2020

Úspěchy

  • dvojnásobný vítěz Šediváčkova longu
  • dvojnásobný držitel titulu Ironsleddogman

Fotogalerie Bubu

Bára

3.11.2005-15.2.2022

Už doběhla do cíle...pozdravuj tam nahoře a bedlivě nás z té své hvězdičky sleduj. Byla jsi úžasná pohodářka, pracant, prostě náš bílý andílek.

Zasloužilá závodnice, která má za sebou velké množství závodů, úspěchů a hlavně je to velký pracant, nic neřeší, nic ji nerozhodí a je to pohodářka v pravém slova smyslu, ve smečce o ní skoro nevíme, jen když se zapřahá, tak je nejvíc slyšet, velká fenka s velkým srdcem.

Úspěchy

  •  trojnásobná držitelka titulu Ironsleddogman
  • 3.místo na Šediváčkově longu

 

Fotogalerie Bára

Káča

Náš první husky, fenka, která to vše tak nějak odstartovala a dovedla nás k závodům a ke všemu tomu kolem mushingu, má za sebou spoustu závodů, úspěchů, nejstarší členka smečky, má už na spoustu věci svůj názor, předala spoustu zkušeností nám i mladším členům smečky, běhá ve spřežení, ale už ji spíše vyhovuje svoje tempo, fenka, která na vše dohlíží.

Odešla do psího nebe 11.3.2021

Úspěchy

  • trojnásobná držitelka titulu Ironsleddogman

Fotogalerie Káča

Vyhledávání

Sponzoři