Káča

Naše psí babička Kačka se rozhodla, že už je s námi moc dlouho a včera odešla na svoji psí hvězdičku. Určitě bude na nás všechny i její psí smečku bedlivě dohlížet

Káča 21.7.2004-11.3.2021

 

 

Malým dráčkům už je měsíc

Psí mimča rostou a rostou a začínají skotačit, už se zasmějeme. Začali jsme s příkrmy. A je to prostě úžasný relax:-)

Začalo jaro

První jarní dny jsme začali opětovným solo treninkem jednotlivých pejsků, lídrů. A jde jim to skvěle.

Zima 2021 podruhé

Zima a zimní tréninky pokračují:-) pejskové se stále zlepšují a juniorka Citron(Cami) nám dělá také velkou radost

Zima 2021

Užíváme sníh, tréninky a první úspěšné proběhnutí juniorky Cami, tedy Citrona:-)

Stále pokračujeme v průběžných trénincích, pilujeme nové lídry, konečně se počasí i umoudřilo, tak místo tvrdých tréninků na suchu užíváme delších tras na sněhu. Už jsme prvně vyzkoušeli i zápřah juniorky Cami (Citron) a má to v krvi:-) pracovala moc hezky.

Podzim, zima a tréninky

Jelikož se bohužel žádné závody nekonají, trénujeme alespoň pro radost:-) Máme hodně času na zaučování nových lídrů, a celkový trénink kondice. Ani zima se zatím o slovu nehlásí, takže zatím na káře a běhání.

PF 2021

Návštěva školy

Koncem září jsme navštívili Páťovu školu a připravili si povídání o naší smečce, závodech a všem, co k tomu patří. Děti byly úžasné, pejskové umazlení na hodně dlouho a už se těšíme, až děti zavítají na návštěvu k nám:-)

Zúčastnili jsme se závodů Hrob 2020

První a zároveň bohužel poslední závody letošního podzimu byla Hrobská jízda. V kategorii C jsme naprosto s přehledem zvítězili, v kategorii CC jsme si doběhli pro hezké 5. místo a Páťa v dětské kategorii a na trati 1km s Chipou doběhli na pěkném druhém místě:-)

Podzimní tréninky

Bohužel jsou všechny podzimní závody kvůli coronavirové situaci zrušeny, tak alespoň pilně trénujeme náš tým. Postupně navyšujeme kilometry, silové tréninky, zaučujeme mladé psy na pozici lídrů. Smečka je šikovná:-)

Vyhledávání

Sponzoři