Jsme moc pyšní

Z krytí našeho Calipo of Silence a Chilinky od Markéty a Lukáše Tomáškových se narodila 4 krásná štěnátka a 3 z toho jsou pinťáčci:-) přejeme ať dělají štenda velkou radost a běhají suprově jako jejich rodiče.

Podzimní tréninky pokračují

ze sprintových závodů se pomalu začíná přecházet na závody midové a těm se musejí začít přizpůsobovat i tréninky. Pomalu se zvedají objemy, i čas tréninku. Smečka to zvládá s přehledem a jsou to vážně srdcaři.

Závody Fitmin 2022

Závody, které máme skoro za domem. Technicky náročná trať a hlavně náročný povrch, ale makali jsme, co to šlo. Nakonec v kategorii A1 třetí místo, v kategorii CCWRNB druhé místo.

Maďarsko 2022

Zúčastnili jsme se krásných závodů v maďarském Venek. Pro nás sice rychlá rovina, ale pejskové makali, dali sprintovou trať s přehledem a na pohodu.

V kategorii B1 vybojovali krasné 1. místo, v kategorii SC2, kterou teprve zkoušíme také 1. místo.

Saně

Udělali jsme si radost a pořídili si nové saně. Už se moc těšíme, jak budou jezdit ve Švédsku:-)

Hradecký pohár 2022

letošní hradecký pohár ukončen a celkově 3.místo. Skvělé závody, skvělá škola pro psího juniora a umístění po 7 odběhaných závodech nás moc těší. Už teď víme, že Sven bude super posila celého týmu a i v lídru se neztratí.

MČR canicross 2022

Už několik let tvrdím, že věším běžecké boty na hřebík. Ale naši psí parťáci mě vždy utvrdí v tom, že ještě asi ne. Nymanens Sven je opravdu skvělý dříč, srdcař a to co v 1,5 už zvládnul je opravdu super. Jsme moc rádi, že jsme vše zvládli a doběhli si s přehledem a na pohodu pro krásné 3.místo, Páťa zkusil juniorský canicross a nevedl si vůbec špatně. Jen tak dál...

Správná podzimní sezóna začíná

Letos jsme trochu se spožděním(kvůli zranění) začali s tréninkem později. Ale celý tým vše úžasně zvládá, běhají úplně na pohodu a množství km můžeme zvyšovat i postupně rychleji. Letos budeme opět střídat lídry, zkoušet, kdo jak zvládá a těšíme se vstříc novým výzvám.(a že jich je:-)

Smržof CUP

Další crosová výzva pro Svena byl Smržof CUP. 3 etapové závody opět v Jizerských horách. Velké převýšení, tvrdé seběhy, ale odběhali jsme krásně všechny 3 závody a přežili:-) Celkově jsme v celém seriálu byli 2.

Letní návštěva našich kamarádů

rádi jsme u nás uvítali naše přátele a jak jinak, kromě umuchlání smečky, jsme vyrazili na crossový trénink. Bylo to moc fajn.

Vyhledávání

Sponzoři