Z malých dráčků už se stávají draci

Vše se teď točí kolem smečky malých štěněcích uličníků. Jejich psí mamča Andy je opravdu skvěle vychovává a je v domečku veselo. Štěnda už jsou oočkována, očipována a přešli na venkovní pobyt a na seznamování s ostatními psy. Jsou super parta:-)

Štěňátka 2021 II.

Štěnátka se mají čile k světu, už otevřela oči, a začínají být pořádná psí štěňátka. Už se ozývá štěkání, okusují své parťáky, vesele nás vítají...Teď začne být veselo:-) Rozmazlujeme, co to jde, aby byli dobře socializovaní a dělali budoucím páníčkům samou radost:-)

Malým dráčkům už je měsíc

Psí mimča rostou a rostou a začínají skotačit, už se zasmějeme. Začali jsme s příkrmy. A je to prostě úžasný relax:-)

Štěňátka 2021

17.2.2021 se nám narodilo 6 štěňátek (3:3) ze spojení Nordictass Andy a Calipo of Sielence - u tohoto spojení převažuje skandinávská krev s vynikajícími pracovními předpoklady. Oba psi dokáži kvalitně pracovat v lídru. Jsou to srdcaři!

Psí mamča Andy vše zvládla bez problémů a střídala holčičku, kluka, holčičku....:-) všichni jsou hodně tmaví a budou zřejmě hodně puntíkatí po mamině :-). Bohužel jedna fenečka nepřežila :-( příroda je prostě mocná...tak na nás teď vyvalují plné pupíky 3 kluci a 2 holky :-) Všechna štěňátka byla už hodně dopředu zadána.

Krytí

Budeme doufat, že se zadařilo, Ježíšek byl štědrý a budeme moct očekávat v únoru v naší chovatelské stanici štěňátka. Spojení Nordictass Andy a Calipo of Arctic Silence. Tak držte palce :-)

Parta draků

Štěnatům jsou 3. měsíce a stávají se z nich sebevědomí, pohodoví pesani. Ze zpráv od majitelů nemají s ničím, nikým problémy a spokojeně si užívají, "trápí":-) ostatní psí členy, prostě draci!

Vyhledávání

Sponzoři